Auto Grobár s.r.o.

Náš tým

Vedení společnosti

Milan Grobár

Milan Grobár

Majitel


Telefon: : 412 510 886
Email : Mgrobar@auto-grobar.cz

Prodej nových vozů

Lucie Grobárová

Lucie Grobárová

Vedoucí prodeje


Telefon: : 412 510 886
Email : Lgrobarova@auto-grobar.cz

Libor Nimrichtr

Libor Nimrichtr

Prodej nových vozů


Telefon: 412 510 886
Email: Lnimrichtr@auto-grobar.cz

Jiří Kramer

Jiří Kramer

Prodej nových vozů


Telefon: : 412 510 886
Email : prodej@auto-grobar.cz
Mobil: 602 141 790

Kateřina Topolančinová

Kateřina Topolančinová

Asistentka


Telefon: 412 510 886
Email: info@auto-grobar.cz

Servisní tým

Adéla Grobárová

Adéla Grobárová

Servisní a garanční technik


Telefon: 412 510 886
Mobil: 724 131 855
Email : Servis@auto-grobar.cz

Vladimír Jedlinský

Vladimír Jedlinský

Servisní technik


Telefon: 412 510 886
Mobil: 724 131 855
Email : Vjedlinsky@auto-grobar.cz

David Tupý

David Tupý

Servisní technik


Telefon: 412 510 886
Mobil: 724 131 855
Email : Servis@auto-grobar.cz

Mechanici

Martin Gabriel

Martin Gabriel

Automechanik

Jan Lipner

Jan Lipner

Přípravář nových vozů

Auto Grobár s.r.o.

Společnost Auto Grobár s. r. o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C vložka 20076, IČO: 25479458. ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB JE ZDE PROVÁDĚNA V BĚŽNÉM REŽIMU. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Výše uvedené platí v naší provozovně od 1. března 2017 pro prodej náhradních dílů, prodej automobilů, údržby a opravy autombilů a motocyklů.

Více informací

Akce & Novinky